Jdi na obsah Jdi na menu
 


NOVINKY

Máme štěňátka - vrh A Zlatá Berenika

 

24.4.2018

Fotečky z víkendové speciální výstavy retrívrů v německém Münchbergu vyčmucháte zde

 

23.4.2018

Novinky ze štěňátkovského zpravodajství... Miminkům je 1 měsíc a mají za sebou první návštěvy svých páníčků.

A my jsme měli krásný a náročný víkend a v sobotu se vydali společně s Angietýmem a Tondatýmem do německého Münchbergu na speciální klubovou výstavu zlatých retrívrů...

Ve třídě mladých se proběhl s chovatelkou Karolínkou náš malý pupík Jacob (Allessy Camian's). Přesto, že byl ve třídě nejmladší, paní rozhodčí se moc líbil, dostal překrásný posudek, známku výbornou a na bedýnce vystoupal na 2. místečko a obdržel titul VHD Res.Anw.DtJCH, CAC-J-R

img_6430mj.jpg

Na premiérové zahraniční výstavě se také předvedla Bastíkova vnučka Bellinka (Bella ze Šlapanovské stráně) s paničkou Liduškou a holky si vedly výborně! Dostaly krásný posudek, známku výbornou a na bedýnce vystoupaly ve třídě šampionů na 2. místečko a obdržely titul VHD Res.Anw.DtCH, CAC-R

img_6619mb.jpg

A jak se vedlo Tondatýmu v zastoupení 3 kousku?

Meddy (Madame Bovary du Bois de la Rayere) a Nora (Jako’s Treat Me Kindly) dopadly obě stejně jako Bellinka, v opravdu těžké konkurenci, známka výborná, 2. místečko a titul VHD Res.Anw.DtCH, CAC-R

A nejlépe ze všech dopadl Iggy (C.I.E., MultiCh, MultiJCh Iker du Bois de la Rayere), který paní rozhodčí naprosto uchvátil a zaslouženě vyhrál celou výstavu!

Všem posíláme velké gratulace a děkujeme všem zúčastněným za krásnou sobotu!

 

15.4.2018

Novinky ze štěňátkovského zpravodajství...

 

12.4.2018

Novinky ze štěňátkovského zpravodajství...

 

3.4.2018

Novinky ze štěňátkovského zpravodajství...

Během velikonoc zvládla naše kočičí miminka otevřít naplno očička a začali v pelíšku první kočičí bitky. A vzhledem ke krásnému jarnímu počasí, naše malé chlupaté kuličky ožívají... Jsou to neskuteční bombarďáci! Dnes je kočičkám 19 dní a už to začínají být krásné čičinky... A propooo stav - 3 kočičky a 1 krásný kocourek. yes

b9ef4b01-b4fe-46d6-9481-a12f190a5ef7.jpeg

30.3.2018

KRÁSNÉ VELIKONOCE!!!

0be60c98-d936-490d-9f3d-8804c4121c6b.jpeg

 

28.3.2018

Novinky ze štěňátkovského zpravodajství...

A naše koťátka dnes slaví 13 dní a včera první koblížek otevřel očička. Koťátka už začínají být více aktivní, lezou po pelíšku a někteří aktivní jedinci, kteří již prokoukli na svět, samozřejmě mají tendenci objevovat svět i mimo pelíšek...

 

24.3.2018

Novinky ze štěňátkovského zpravodajství...

 

23.3.2018

Novinky ze štěňátkovského zpravodajství...

 

22.3.2018

Štěňátka jsou na světě - novinky ze štěňátkovského zpravodajství...

 

21.3.2018

Porod začíná, štěňátka přicházejí na svět - novinky ze štěňátkovského zpravodajství...

 

20.3.2018

Novinky ze štěňátkovského zpravodajství...

A také našim koťátkům se daří velice dobře, krásně přibývají na váze a je vidět, že celkově prospívají. Madlenka je vzorná maminka!

68505f9d-7f82-4ce4-8d00-6cea0ae0dd09.jpeg

873d1f37-3420-4106-bc53-2f557ff91a3b.jpeg

16.3.2018

A tak se stalo, že po dobu čekání na příchod štěňátek, se naše smečka trošku rozrostla, věříme, že pouze dočasně...

Naší Madlence, se včera narodila krásná 4 koťátka heart

0e5eeb69-84de-4c34-a0bf-fa2a305f599c.jpeg

Madlenka i miminka jsou v pořádku a daří se jim dobře! Pokud by měl někdo zájem o chlupáčka kočičího, určitě nás kontaktujte!

Tak a teď už je na řadě Berenika s paničkou Janičkou blush

 

15.3.2018

Novinky ze štěňátkovského zpravodajství...

 

12.3.2018

Novinky ze štěňátkovského zpravodajství...

 

6.3.2018

Založena stránka v rubrice Odchovy - Vrh A Zlatá Berenika, budeme zde doplňovat novinky s blížícím se porodem a následně Vám ukažeme, jak nám ty malé kuličky rostou... Takže pozorně sledujte naše stránky, ať Vám nic neunikne!angel

 

3.3.2018

Oblastní výstavu v ČB jsme stejně jako loni navštívili hlavně z důvodu setkání několika generací po našem Bastienkovi a co víc si přát, než si užít báječný den ve společnosti přátel...

Naše "štěňátko" mělo pár dní po dovršení 9 měsíců premiéru ve třídě mladých a rozhodně se nenechal zahanbit. S páníčkem se proběhli v kruhu a než se nadáli, stoupali po bedničce na stupínek nejvyšší - V1 VT

jj.jpg

Argoušek se proběhl ve třídě veteránů a byl jako vždy nadšený z vystavovaní a jeho prezentace byla záviděníhodná. Pan rozhodčí však upíral zrak jiným směrem a tak i tentokráte ocenění V2. Ale jednou ta 2. místa prolomíme!

img_5950.jpg

Ve třídě pracovní se proběhla Argouškovo sestra Aileen z Borových lesů a s páníčkem Michalem si vyběhala ocenění V1.

img_5996.jpg

Ve třídě šampionů se s paničkou Liduškou proběhla Bellinka (Bella od Šlapanovské stráně) a společně s nimi měli výstavní premiéru náš páníček a Norinka (Jako's Treat Me Kindly) z CHS Camians. Panička Norinky byla sbírat úspěchy v zahraničí s fenečkou Meddy - poprvé v mezitřídě - mimochodem res. CACA a res. CACIB - obrovská gratulace Káji!!! A jak to nakonec ve třídě šampionů dopadlo? 

Bellinka s Liduškou V2

img_6032.jpg

Norinka s Péťou V1 VT OV!  Jako třešnička na dortík v závěrečných soutěžích 3. místo skupiny FCI VIII.

nora.jpg

A nakonec ve třídě veteránů se ukázala další sestřička Angie (Angelina z Borových lesů) s paničkou Liduškou a holky dostaly krásné ocenění V1 VT.

img_6069.jpg

Ve stejné třídě se proběhla i maminka našich Aček a Béček Werunka (Wekra z Vlčích luk) a v téměř 12 letech si vedla výborně - s páníčkem Michalem si vyběhali ocenění V3!

img_6086.jpg

A nemohla chybět soutěž chovatelských skupin, kde CHS z Borových lesů reprezentovali odchovanci Argo, Denny, Angie, Aileen a Emily. Krásné 2. místo na bedně bylo příjemným zpestřením této výstavy!

img_6170m.jpg

A na závěr společné foto...

img_6111spolecna.jpg

Zleva Ethan, Bella, Angie, Aileen, Cindy, Edward, Evelyne, Jacob, Nora, Argo, Werča, Denny

Velká gratulace všem zúčastněným a velké díky za prezentaci zlatíček!!! Byl to prima den!

Foto zde

25.2.2018

Očekávaný vrh A Zlatá Berenika

- jedná se o spojení fenečky Berušky (Berenika z Borových lesů) a importovaného pejska z Francie Iggyho (C.I.E., MultiCh, MultiJCh Iker du Bois de la Rayere). Více informací o otci štěňátek naleznete na stránkách Tondatýmu - CHS Caminan's nebo prostě klikněte zde

 

A teď Vám představíme rodiče v obrázkové podobě...

iggyw.jpg

Iggy (C.I.E., MultiCh, MultiJCh Iker du Bois de la Rayere)

bercaw.jpg

Beruška (Berenika z Borových lesů)

Samozřejmě i v naší historii v novinkách najdete informace o vystavních, zdravotních i pracovních výsledcích Berušky...

U štěňátek předpokládáme standardní vzhled, vyrovnanou a milou povahu, pevné zdraví, výstavní i pracovní předpoklady!

V případě vašeho zájmu o štěňátko z toho vrhu, prosím kontaktujte nás nebo přímo paní chovatelku Janu Hevierovou (tel. 721832194 nebo e-mailem janycka@centrum.cz)

 

22.2.2018

Dnes máme pro Vás báječné zprávičky, hlavně pro ty, co touží po zlatém koblížkovi... Holčička po našem Bastienkovi - Berenika z Borových lesů je březí a miminka budou!!!

utz.jpg

Berenika s paničkou absolvovaly UTZ vyšetření u našeho pana veterináře, březost je potvrzena a my se můžeme těšit!

Více informací již brzy!

 

3. - 4.2.2018

Tradiční únorový Duocacib v Brně jsme si nemohli nechat ujít, zvláště, když jsme to spojili s jako vždy milou návštěvou CHS ze Šlapanovské stráně.

Sobota

Ve třídě dorostu se proběhl Jacob (Allessy Camian's) a musíme říci, že temperament mu rozhodně nechybí a předvel ho v celé své kráse v kruhu... Každopádně si s páníčkem vyběhali krásně ocenění VN a po bedně vystoupali na stupínek nejvyšší - VN1. Máme ohromnou radost!!!

img_2421.jpg

Ve třídě veteránů se s páníčkem proběhl Argoušek (Argo z Borových lesů) a tentokráte s naprosto perfektním předvedením. Oba kluci si vystavování v kruhu naprosto užívali a nebylo jim co vytknout. Známka V a 2. místo na stupínku - škoda, že pan rozhodčí Korda se nemohl rozhodnout a tak dal umístění dle abeceního pořadí v kruhu... Snad příště ;-)

img_2519.jpg

A nemohla chybět ani zastupkyně Šlapanovské stráně Bellinka - s paničkou Liduškou si holky vyběhaly krásné ocenění V4. Každopádně oběma holkám tento den vystavování moc "chutnalo", moc jim to slušelo a my na ně byli náležitě pyšní!!! Díky!

img_2682.jpg

Neděle

V něděli paní rozhodčí Claudia Berchtold posuzovala pro nás velmi příjemným způsobem a důkladně si pejsky prohmatala a posudky byly opravdu podrobné.

Jako první se ve třídě dorostu proběhl Jacob s páníčkem, kluci dali do předvedení všechno a tak na sebe výsledek nenechal dlouho čekat... A historie se opakovala - VN1 a u nás opět ohromná radost!

img_2804.jpg

Ve třídě veteránů pod vedením páníčka opět Argoušek (Argo z Borových lesů) a výsledkem je krásný posusek, známka V a 3. misto na bedně...

img_2933.jpg

A jako skoroposlední se šla s paničkou Liduškou představit Bellinka (Bella ze Šlapanovké stráně) do třídy šampionů. Holky se krásně proběhly a vystoupaly na bedýnku na 3. místečko, Bellinka by dle paní rozhodčí neměla už přibrat heart

img_2949.jpg

No a to je konec víkendu a nastal čas, vrátit se na západ. Posíláme pozdravy na Vysočinu a velké díky za báječný azyl - díky díky!

A pozdrav letí i slečně chovatelce našeho mlaďocha Jacoba (Allessy Camian's) do daleké Indie - na dálku držela pěsti a měla z nás ohromnou radost, díky Káji!

Zúčastněným velké gratulace a už se těšíme na další setkávačku!

Foto zde

13.1.2018

Nový rok jsme začali hned aktivně a to výstavně na Hanácké národní výstavě psů v Brně... Sice původní plán byl - užijeme si víkend na Vysočině. Nicméně virózka našeho dvounohého zlatíčka nám mírně zhatila plány a my mohli, díky naší babičce, jet alespoň na otočku směr Brno a zpět!

Ve třídě dorostu se představil "malý" Jacob - Allessy Camian's a vedl si pod vedením chovatelky Káji báječně. V hojně obsazené třídě dorostu společně vyběhali bezchybný posudek, známku VN a vystoupali po bedně na krásné 2. místečko!

img_5771.jpg

Allessy Camian's VN2

Do třídy veteránů nastoupil Argoušek - Argo z Borových lesů pod vedením páníčka. Kluci bojovali jako lvi :) a vůbec to nevypadalo, že soutěží ve třídě veteránů. Perfektní posudek a krásné předvedení - máme opravdu velikou radost. Kluci obdrželi známku výbornou a vystoupali taktéž na 2. místečko... Nějak jsou nám ve třídě veteránů ta 2. místečka souzena, i tak máme radost, v jaké úžasné kondici Argoušek je... wink

img_5803.jpg

Argo z Borových lesů V2

Děkujeme všem zúčastněným i těm co přijeli tentokráte jen na čumendu podpořit své přátele za krásný sobotní den!

Karolínce děkujeme za předvedení a blahopřejeme k báječným výsledkům Meddy (třída mladých V1 CAJC BOJ a splnění podmínek na Junior šampiona krásy ČR) a Norinky (třída vítězů V2 r. CAC) - velká gratulace!

Fotečky z výstavy jako vždy naleznete zde

1.1.2018

  • všechny novinky z roku 2017 i předchozích let vyčmucháte v naší Historii