Jdi na obsah Jdi na menu
 


Tady budete moci naštěkat nějakou tu zprávičku, abych měl co číst.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Gratulace!

(Terka Makové dvory, 26. 10. 2008 22:18)

Basťulko, jsi frajer!! A tví páníci samozřejmě taky! Celé Makové dvory gratulují ke složení podzimek, navíc v 1.ceně! Jsi první potomek Delinky a Oskárka, kterému se podařilo složit vyšší lovecké zkoušky a vašeho úspěchu si MOC vážíme. Ještě jednou gratulace, pořádně to oslavte a vychutnejte úspěch. My všichni z Bukovan. PS: Pac a blíz od mámy

Pozdrav od Sindynky a Kreizynky

(Forever my, 26. 10. 2008 17:46)

Ahojky Bastíku a jeho páníčci!
Náhodou jsme našly Vaše stránečky a opravdu se nám líbí. Jde vidět, že se Bastík má přímo pohádkově. :o)Krásné fotečky, super povídání... Doufáme, že se někde potkáme, protože jsme ještě neměly čas si víc povykládat a to je určitě škoda. ;-)
Posíláme pozdrav do Plzně! Haf - Sindynka, Kreizynka a panička Nika.

Pozdrav od brášky a jeho smečky

(Bárnýskovi, 30. 9. 2008 11:04)

Ahoj Bastíku, shlédli jsme Tvoje stránky, máš je móóóc bezva a jak Ti to tam sluší. Je vidět, že máš radost ze života a Tvoji páníčkové TĚ MILUJÍ. Buď zdravý a silný pes a v Letňanech se uvidíme. Pac a bráškovské olíznutí Barney.

Pozdrav pro Bastíka

(kamarádi z Chodova, 24. 9. 2008 19:29)

Bastíčku chlupáčku už jsme tě dlouho neviděli a už se nám stýská.Tak naplánuj páníčkům nějaký výlet.Naskoč do autíčka a přijedte.Tvoje stránky se nám moc líbily a pobavily nás. Přejeme další úspěchy.

Pozdrav z Liberce

( Nice Enny Clupaté štěstí - Šikolová, 22. 8. 2008 22:17)

Zdravíme Bastiena a jeho páníčky Janu a Petra.Moc děkujeme za gratulaci a zdravíme Vás srdečně z Liberce.Z Bratislavi jsme dojeli v pořádku.Těšíme se na další setkání s Vámi.Jste PRIMA SMEČKA :-) Doufáme, že se s Vámi uvidíme na další výstavě v Mladé Boleslavi 30.8.08.
Pro dnešek se s Vámi loučí ENNY a její PODDANÍ :-)) ČÁGO !!!

Čauky od taťky

(Iva Maříková, 17. 8. 2008 23:48)

Chlupaté štěstí posílá pozdrav a tatínek Oskárek zvlášť. V blavě jste si vedli skvěle a věříme,že další úspěchy Vás čekají na poli pracovním.

Pozdrav z Bukovan

(Terka Makové dvory, 17. 8. 2008 23:07)

Nazdar Basťulko, tak jsme tady v mateřské smečce v Bukovanech skoukli krásný stránky a vážně kloubouk dolů před páníčkama. Ještě jednou moc gratuluji ke krásnému umístění na výstavě a děkujeme za skvělou reprezentaci Makových dvorů. Doufám, že se zase brzy někde potkáme, ať už pracovně či výstavně. Moc pozdravů posílají Makováci a Delinka připisuje PAC

Bastíček ňuníček...

(Veronika Balková, 22. 7. 2008 12:37)

Bastíček je to nejúžasnější a nejkrásnější stvoření... je velmi hravý a zajímají ho kaničky od telefonu a klíčenka... umí být i pěkně dravý a na pískovišti je to vyložený pochoutkář :-) Co víc dodat, prostě krásný a skvělý pejsek :-) pa Verča


« předchozí

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6